Pradinis Apie CA Kokybės valdymas

Kokybės valdymas

2016 m. vasario 17 d. įmonei UAB „Pardavimo automatai“ įteiktas ISO 9001 kokybės vadybos sertifikatas. Kokybės vadybos sistemos auditą atliko ir sertifikatą įteikė „TÜV Thüringen“ – tarptautinė sertifikavimo įstaiga, Lietuvoje atstovaujama UAB „TUV Uolektis“. Sertifikatas patvirtina, kad įmonėje įdiegta ir veikia kokybės vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001 standarto keliamus reikalavimus.

Pasiektas rezultatas parodo, jog visa UAB „Pardavimo automatai“ įmonė bei kiekvienas kolektyvo narys  prisideda prie nuolatinių pokyčių ir veiklos gerinimo. Pagal ISO 9001 standartą reikalaujama, kad įmonės veikla, joje vykstantys procesai būtų nuolat prižiūrimi ir tobulinami, tad periodiškai turi būti atliekami ir vidaus auditai, ir sertifikavimo įstaigos priežiūros auditai. Standarto reikalavimus atitinkančios įmonės yra kur kas labiau orientuotos į klientą, o jose įdiegta vadybos sistema skatina tokias organizacijas nuolat tobulėti.

UAB „Pardavimo automatai“ įdiegtos kokybės vadybos sistemos sertifikavimo sritys:

  • Prekybos automatų aptarnavimas ir priežiūra;
  • Kavos aparatų, vandens aparatų nuoma bei aptarnavimas, kavos, arbatos ir kitų produktų tiekimas biurams;
  • Specializuota paslauga kavinėms, barams, restoranams: kavos aparatų, kavos malūnų, vandens aparatų nuoma bei aptarnavimas, kavos, arbatos ir kitų produktų tiekimas;
  • Prekyba kavos pupelėmis, malta kava, arbata ir kitais specializuotais produktais, prekybos automatais, kavos aparatais, vandens aparatais ir filtrais.