Pradinis Apie CA Naujienos InterTee biri arbata - 9 nauji skoniai iš Vokietijos

InterTee biri arbata - 9 nauji skoniai iš Vokietijos

2017 - 03 - 20
InterTee biri arbata - 9 nauji skoniai iš Vokietijos

InterTee kompanija buvo įkurta 1967 m., kai arbatos entuziastas Karl-Heinz Schwedt įgyvendino savo svajonę ir įsteigė arbatos didmeninės prekybos bendrovę Hamburgo mieste, Vokietijoje. 1983 m. prie jo prisijungė Hanspeter Gesing, kuris, tęsdamas  šeimos tradicijas, sėkmingai dirbo arbatos didmeninės prekybso versle. Jis taip pat buvo žinomas kaip itin novatoriškas arbatos specialistas, kuris eksperimentavo ir kūrė įvairių skonių arbatos mišinius.

2009 m. InterTee kompaniją perėmė arbatos prekybininkas ir degustatorius Holger Sturm, kuris iki šiol išlaiko įmonės filosofiją derinti ilgalaikes tradicijas su inovacijų galia, užtikrinant bekompromisę žaliavų kokybę.

Kurdama vieną inovaciją po kitos, InterTee bendrovė užsitarnavo pagarbą arbatos versle. Sekant pasaulines tendencijas, buvo sukurti nauji vaisinių arbatų mišiniai su tikrų vaisių gabaliukais, taip pat gaminami tradiciniai klasikiniai arbatos mišiniai.

Šiandien InterTee aukštos kokybės arbatos atkeliauja iš ilgametes arbatžolių auginimo tradicijas turinčių regionų, tokių kaip Kinija, Japonija, Indija, Šri Lanka, Indonezija ir Afrika.

Paragaukite naujus skonius iš Vokietijos: