Pradinis Apie CA Naujienos Naujieji laRhea kavos aparatai - atraskite tobulos kavos formulę

Naujieji laRhea kavos aparatai - atraskite tobulos kavos formulę

2016 - 07 - 27
Naujieji laRhea kavos aparatai - atraskite tobulos kavos formulę

laRhea Cino kavos aparaų linija žavi ne tik šiuolaikišku dizainu, bet ir įspūdingais moderniais techniniais sprendimais. Puikiosios itališkos kavos paslaptis - kokybė ir pastovumas.

Ypatingai tikslus kavos pupelių sumalimas, idealus spaudimas, nepriekaištingas gėrimo temperatūros sureguliavimas - tai tobulos kavos formulė. Ši kombinacija pasiekiama naudojant inovatyvius sprendimus: Variflex, Varitherm, Varigrind.

Variflex®

Šios inovatyvios sistemos dėka paruošite puikų espresso ar kitą kavos gėrimą nepriklausomai nuo to, kokias kavos pupeles naudosite: šviesaus ar tamsaus skrudinimo, kietas ar minkštas. Kavos aparatas iš karto atpažįsta kiekvieno kavos mišinio charakteristikas ir sureguliuoja kavos viryklės parametrus.

Varitherm®

Unikali kaitinimo sistema leidžia užprogramuoti kiekvieno gėrimo savitą paruošimo technologiją. Tai reiškia, kad automatiškai nustatoma kiekvieno gėrimo ingrediento kaitinimo temparatūra. Taip ne tik iki 90% sumažinamos kavos aparato energijos sąnaudos, bet ir paruošiamas kavos gėrimas tiksliai laikantis klasikinės ruošimo technologijos. Pvz., ruošiant Latte Macchiato, gali būti nustatytos tokios temperatūros: pieno puta 76 C, espresso 92 C, pienas 80 C.

Varigrind®

Patentuotas malūnas garantuoja greitą, pastovų ir tolygų kavos pupelių malimą. Sistema reguliuoja malimo rupumą bei koreguoja atsižvelgiant į aplinkos sąlygas bei malimo intensyvumą. Malūnas  automatiškai pasireguliuoja dylant girnoms ar keičiantis oro temperatūrai, drėgmei. Visa tai leidžia nuolat gaminti itin aukštos kokybės kavą preciziškai laikantis užprogramuotos receptūros.

Plačiau apie laRhea kavos aparatus skaitykite čia:

laRhea kavos aparatų linijos pristatymo video: