Pradinis Apie PA Naujienos Kimbo – Forum One konferencijos kava

Kimbo – Forum One konferencijos kava

2014 - 10 - 26
Kimbo – Forum One konferencijos kava

Spalio 23 - 25 d. Vilniuje vyko konferencija FORUM ONE - vienintelė konferencija Centrinėje ir Rytų Europoje, kurioje įžvalgomis dalinosi verslo lyderiai, vizionieriai, pokyčių provokatoriai ir neginčijami tarptautiniai autoritetai. Kitaip nei tradicinės konferencijos, FORUM ONE suteikė unikalią mokymų, įkvėpimo, diskusijų, verslo kontaktų ir pramogų patirtį 5000 verslininkų, vadovų, lyderių ir profesionalų iš Vidurio ir Rytų Europos.

Pirmą kartą į vieną sceną susirinko per penkiolika pasaulinių verslo lyderių, ekspertų ir žinomiausių prekės ženklų kūrėjų. Tris dienas jie dalinsis idėjomis, patirtimis, žiniomis ir įžvalgomis, kad atsakytų į vieną ir esminį klausimą - kaip tapti nepakeičiamam?

Renginio kava Kimbo vaišinosi Diamond ir Gold dalyviai. Įrengtuose trijuose kavos baruose Kimbo baristos ruošė klasikines itališkas kavas: espresso, cappuccino, caffe latte, buvo naudojami aukščiausios kokybės kavos pupelių mišiniai: Kimbo Espresso Elite Gran Gourmet, Kimbo Espresso Bar Unique, Kimbo Espresso Bar Extra Cream.