Pradinis Apie PA Naujienos Kimbo kava - atviro Lietuvos piešimo pieno puta čempionato mecenatas

Kimbo kava - atviro Lietuvos piešimo pieno puta čempionato mecenatas

2016 - 02 - 21
Kimbo kava - atviro Lietuvos piešimo pieno puta čempionato mecenatas

8-ąjį kartą vykstančios Kavos kultūros dienos jau vasario 26-28 d. kviečia visus kavos gurmanus ir gero skonio mėgėjus atvykti į didžiausią išskirtinės kavos renginį Baltijos šalyse, kurio metu vyks ne tik baristų čempionatai, bet pristatomos ir ragaujamos šviežiausios naujienos, galima sužinoti daug kavos pasaulio subtilybių ir netgi nusipiešti naują mėgstamą puodelį kavai.

Jau tampa gražia tradicija, kad itališka kava iš Neapolio KIMBO remia Lietuvos piešimo pieno puta čempionatą. Kavos kultūros dienų metu varžybos vyksta pagal griežtai reglamentuotas Pasaulio baristų čempionato taisykles, renginį globoja Europos kavos asociacija (SCAE) bei Pasaulio baristų čempionatas. Kompetentingų teisėjų komisija iš įvairių pasaulio šalių vertina baristų paruoštos kavos skonį, kokybę, identiškumą bei išradingumą.

Piešimo pieno puta čempionato metu dalyviai per tam tikrą laiką turės padaryti paruošti dvi identiškas latte kavas su piešinėliu bei dvi identiškas cappuccino kavas su piešinėliu. Pasirodymo metu padarytas piešinėlis turi sutapti su piešiniu fotografijoje, iš anksto pateiktoje teisėjams. Nugalėtojas vyks į čempionatą Šanchajuje, Kinijoje.

Varžybų metu baristos naudos ypatingą kavos pupelių mišinį Kimbo Bio Organic. Tik iš aukščiausios kokybės sertifikuotų kavos pupelių ruošiamas mišinys išsiskiria unikaliu saldumo ir švelnios rūgštelės balansu, gėlių aromatais bei migdolų skoniu su prieskonių užuominom. 100 proc. Fair Trade Bio kavos pupelės: plauta Arabica iš Nikaragvos ir Peru bei natūrali Robusta iš Indijos ir Tanzanijos.

Visus Kavos dienų lankytojus savo stende KIMBO vaišins tradiciniais itališkais būdais paruošta kava:

  • Espresso kavos aparatu paruošti klasikiniai espresso, cappuccino bei caffe latte gėrimai pakraus energijos visai dienai,
  • Moka kavinuku paruošta kava džiugins Italijos kultūros mylėtojus,
  • Mėgstančius ilgesnius kavos gėrimo ritualus pavaišinsime tradicine neapolietiška kava, paruošta Cuccuma.

Susitikime „Panoramoje“!

Kelios akimirkos iš 2015 m. Kavos kultūros dienų: