Pradinis Veikla Kofis

Kofis

Kofis – tai moderni ir kokybiška kavos paslauga biurams: kavos aparatų nuoma bei aptarnavimas, kavos, arbatos ir kitų produktų tiekimas.

Kofis rūpinasi viskuo, ko reikia maloniai kavos pertraukėlei biure. Naujos darbo dienos pradžia, suburianti visą kolektyvą, svarbus klientų sutikimas - visa tai vienija gardi ir kvapni kava.


Privalumai:

Visapusiškas aptarnavimas.  Pagrindinis Kofis paslaugos privalumas – tai greitas kavos ir kitų produktų pristatymas, techninė bei higieninė kavos aparatų priežiūra.

Modernūs kavos aparatai. Klientams siūloma patikima ir kokybiška kavos ruošimo įranga, pasižyminti pažangiomis funkcijomis ir paprastu valdymu. Automatiniai kavos aparatai gėrimus ruošia iš šviežiai sumaltų kavos pupelių. Konferencijoms, įvairiems renginiams bei pristatymams siūlomi greiti ir patogūs filtriniai kavos aparatai. Klientai gali mėgautis aukščiausios kokybės populiariais kavos gėrimais: espresso, cappuccino, caffe latte, latte macchiato, taip pat arbata, karštu šokoladu, gardžia sriuba.

Gausus produktų asortimentas. Itin gausus šviežiai skrudintos kavos ir kitų kavos pertraukėlėms skirtų produktų asortimentas pradžiugins net išrankiausią klientą. Kavos pupelių mišiniai parenkami atsižvelgiant į specifinius skirtingų kavos aparatų modelių parametrus, kavos ruošimo būdus. Taip pat tiekiama biri ar supakuota šilko maišeliuose arbata, įvairių skonių šokolado, kapučino gėrimai, sriuba.

Patogumas. Produktai gali būti užsakomi internetu arba nemokama telefono linija, pristatomi per 2 darbo dienas. Konsultacijos ir pagalba teikiama nemokamu telefonu 8 800 05250.

Auksinės pupelės – tai lojalumo programa, skirta UAB „Coffee Address" klientams, pasirinkusiems Kofis paslaugą.